Atrakcje

 • Fun Floor

  Multimedialna podłoga zawierającą kilkadziesiąt gier zręcznościowych o różnej tematyce i stopniu trudności dostosowanym do wieku. Zabawa na macie sprzyja integracji między dziećmi, rozwija zdolności psychomotoryczne oraz realizuje cele edukacyjne.

   
 • Plac zabaw

  Wykonany z miękkich bezpiecznych materiałów. Plac został stworzony w formie kolorowego labiryntu kryjącego w sobie wiele niespodzianek. Na nasze dzieci czekają w nim dwa baseny z kolorowymi kulkami, dwie zjeżdżalnie, strefa z dmuchanymi kulkami do skakania oraz dwie strzelające armatki.

   
 • XBOX Kinect

  Najpopularniejsza gra interaktywna z kontrolerem ruchu. Posiadamy duży wybór gier o zróżnicowanej tematyce dla chłopców i dziewczynek w tym gry: sportowe, zręcznościowe, przygodowe oraz taneczne.

   
 • Automaty

  Gry na automatach dla dzieci w różnym wieku. Od popularnego cymbergaja poprzez wyścigi samochodowe po bezdrożach a dla najmłodszych wciągający zbijak.

   
 • Strefa malucha

  Na terenie Centrum posiadamy oddzielną strefę, w której mogą państwo w bezpieczny sposób spędzić czas z maluszkami do 2 lat. Znajdują się w niej: mini basen z kuleczkami i zjeżdżalnią, dwa duże domki, pluszowe i edukacyjne zabawki. Oprócz tego na dzieci czeka wiele kolorowych samochodzików, motocykli oaz piłek i skoczków.

   
 • Strefa urodzinowa

  Posiadamy dwa półotwarte boksy urodzinowe, w których mogą państwo urządzić imprezę urodzinową dla swoich pociech, korzystając jednocześnie ze wszystkich atrakcji na terenie naszego centrum.

   
 • Kawiarnia

  Zapraszamy do naszej kawiarni gdzie dostępna jest zawsze świeżo palona kawa i różnego rodzaje napoje, przekąski i desery. Dla miłośników herbaty proponujemy wybór wysokogatunkowej herbaty firmy Dilmah w różnych wariantach smakowych.